Rekomendacje

Miła,szybka,kulturalna i profesjonalna obsługa na poziomie oraz cierpliwość w stosunku do uciążliwych klientów laików. Uzyskałam pomoc nawet poza godzinami pracy.

Dostępne instrukcje dotyczące obsługi koparki do kryptowalut są wyczerpujące, a pomoc techniczna błyskawiczna, praktycznie natychmiastowa i zwykle ogranicza się do naprowadzenia na odpowiednie miejsce w instrukcji, gdzie opisane jest konkretne rozwiązanie.

Gorąco polecam i pozdrawiam Pana Pawła oraz resztę załogi PMP MINE.

Jarek Ptaszek, Klient
http://grassmania.pl

POLECAM wszystkim którzy zaczynają swoją przygodę z kryptowalutami. Wiedza ze strony sprzedawcy naprawdę na wysokim poziomie !!!!! (odpowiada na każde pytanie, nawet te oczywiste). Koparki do kryptowalut wykonane z markowych produktów przez co może trochę droższe niż u konkurencji, ale za to jak na razie ciągle pracują bezawaryjnie już od kilku miesięcy.

Fajna sprawa z kolokacją koparek do kryptowalut,  płacimy abonament i nie przejmujemy się obsługą urządzenia, bezpieczeństwem. Idealna opcja dla osób którzy nie uważają się za guru komputerowego, i najnormalniej mają obawę czy sobie poradzą z obsługą.

Michał Zabłocki, Klient
http://eusupport.pl/

Szok... chciałem się do czegoś doczepić ale nie mam za bardzo do czego. Koparka kopie, w sumie jest bezobsługowa. Jedyne co mi się nie podoba to to, że aktualnie są takie spadki na giełdzie :D:D:D

Łukasz Wulnikowski, klient

Jestem bardzo zadowolony z obsługi i opieki jaką oferują pracownicy PMP MINE. Pomoc bardzo rzeczowa i konkretna, szybko odpisują na zapytania i nie kręcą nosem gdy ktoś zbytnio namiesza 🙂

Produkt w 100% spełnia moje oczekiwania.

Szymon Matusik, Klient