O Nas

O Nas

Jesteśmy zgranym zespołem pasjonującym się wszystkimi aspektami związanymi z rozwojem technologii oraz informatyki. Dlatego już od 2012 roku zaczęliśmy interesować się Bitcoinem oraz rynkiem związanym z krypto walutami. W 2017 roku postanowiliśmy założyć spółkę PMP MINE w której naszym celem jest rozwój technologii Blokchain, oraz umożliwienie każdemu z naszych klientów aktywne włączenie się w to działanie.

Zachęcamy Państwa aby z nami rozpocząć swoją przygodę z kryptowalutami, technologią Blockchain, wolną od spekulacji, manipulacji i wpływów instytucji zewnętrznych. Nasz zespół rzetelną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem oferuje usługi na najwyższym poziomie.

W naszej ofercie znajdą Państwo dedykowane superkomputery do prowadzenia skomplikowanych obliczeń, oraz urządzenia i oprogramowania służące do obsługi takich sprzętów. Nasze serwery są tworzone wyłącznie z oryginalnych, markowych produktów najwyższej jakości. Komponenty zamawiamy tylko od Polskich dystrybutorów.

Oferujemy pełną obsługę Państwa maszynami, zoptymalizujemy je do jak najwyższej wydajności i będziemy je serwisować na bieżąco aby pozwoliły Państwu odpocząć i cieszyć się radościami płynącymi z współtworzenia technologii Blockchain.

Nasza historia

2002 -

Paweł Mizera na Wydziale Zarządzania Akademii Ekonomicznej uzyskał tytuł magistra w specjalizacji Zarządzanie przedsiębiorstwami.

2003 -

Michał Kurzawski zostaje absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku "Fizyka z Informatyką"

2007 -

Paweł Mastalerz kończy Wyższą Szkołę Komunikacji i Zarządzania na kierunku Informatyka z tytułem Inżyniera.

2008 -

Paweł, Michał oraz Paweł zakładają swoje działalności i od tego czasu wspólnie realizują różne projekty informatyczne związane z programowaniem, kodowanie, projektowaniem stron i sklepów, różnego typu wdrożeniami, serwerami, sieciami oraz serwisem komputerowym.

2014 -

Pod koniec 2013 roku Paweł Mastalerz zaczyna sprowadzać pierwsze profesjonalne koparki "Antminery " do wydobywania kryptowaluty BTC.

2017 -

Pod koniec roku zostaje utworzenia spółka PMP MINE, która ma celu stworzenie największej i  profesjonalnej kopalni kryptowalut w Poznaniu. Do spółki dołącza inwestor Paweł Dembski.

Dzisiaj -

Wynajmujemy pomieszczenia w lokalizacji gdzie miesiła się spółka H.Cegielski, która specjalizowała się w produkcji silników okrętowych, lokomotyw itp. Przez swoją infrastrukturę jest to miejsce idealnie przystosowane do rozwoju kopalni kryptowalut.

ZAMÓWIENIE "KOPARKI"

Przed zamówieniem koparki zachęcamy do kontaktu z nami w celu przygotowania sprecyzowanej oferty, ponieważ ceny komponentów, a szczególnie kart graficznych zmieniają się bardzo dynamiczne.

Jak wygląda proces zamówienia ?

 • Zamawiamy koparkę telefonicznie, mailowo lub przez formularz w naszym sklepie internetowym,
 • Po akceptacji sprecyzowanej wyceny wystawiamy fakturę proforma,
 • W momencie zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie bankowym rozpoczynamy realizację zamówienia,
 • Po złożeniu sprzętu, koparkę jeszcze testujemy u siebie przez krótki okres,
 • Informujemy o możliwości obioru sprzętu, lub zgodnie z ustaleniami dostarczamy koparkę w wskazane miejsce.
 • W przypadku zabierania koparki do siebie przeprowadzamy krótkie szkolenie z jej obsługi.

Naszym celem jest tworzenie szczęśliwych klientów poprzez sprzedaż najlepszych produktów w najlepszych cenach, w przyjaznej i miłej atmosferze. Nasza ocena pozostała na poziomie 100% z doskonałymi i pozytywnymi opiniami.

Stale dodajemy nowe produkty oraz nowe linie koparek z nowymi wydajnościami, więc zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony.

Nasz Zespół

 • Paweł Mastalerz

  Od najmłodszych lat interesowały mnie nowinki technologiczne oraz wszystkie aspekty związane z informatyką. Połączenie pasji i takich zainteresowań pozwoliło mi…

 • Paweł Mizera

  Jako absolwent Poznańskiej Akademii Ekonomicznej kierunku Zarządzanie specjalizacji Zarządzanie przedsiębiorstwami w oparciu o wiedzę merytoryczna i praktyczną Członków Zarządu Spółki…

 • Michał Kurzawski

  Jak większość osób w moim wieku, przygodę z Informatyką zaczynałem od Commadore C64, później był pierwszy komputer PC XT, później…

 • Paweł Dembski

  Zajmuje się inwestowaniem pieniędzy (tradingiem) na giełdach od 2014 roku. W ciągu tego czasu inwestowałem w różne aktywa dostępne na…

Nasze Atuty

Wieloletnie doświadczenie w branży, profesjonalna, rzetelna i miła obsługa. Ogromny wybór koparek do kryptowalut, które zaspokoją każdy gust i budżet.
Nasze produkty mają tylko najwyższą możliwą jakość.
Niskie ceny są podstawą naszej wizji, pomysłu na biznes i koncepcji.
Opieka nad klientem jest również dla nas bardzo ważna.

Referencje

Miła,szybka,kulturalna i profesjonalna obsługa na poziomie oraz cierpliwość w stosunku do uciążliwych klientów laików. Uzyskałam pomoc nawet poza godzinami pracy. Dostępne instrukcje dotyczące obsługi koparki do kryptowalut są wyczerpujące, a pomoc techniczna błyskawiczna, praktycznie natychmiastowa i zwykle ogranicza się do naprowadzenia na odpowiednie miejsce w instrukcji, gdzie opisane jest konkretne…

Jarek Ptaszek

Klient
http://grassmania.pl
POLECAM wszystkim którzy zaczynają swoją przygodę z kryptowalutami. Wiedza ze strony sprzedawcy naprawdę na wysokim poziomie !!!!! (odpowiada na każde pytanie, nawet te oczywiste). Koparki do kryptowalut wykonane z markowych produktów przez co może trochę droższe niż u konkurencji, ale za to jak na razie ciągle pracują bezawaryjnie już od kilku…

Michał Zabłocki

Klient
http://eusupport.pl/