CEO Coinbase: “Nie panikujcie”

CEO Coinbase o ostatnich spadkach na rynku

 

Minęło pół roku od szczytu cenowego Bitcoina który wyniósł 20 tysięcy dolarów. Od tego czasu cena spadła o ponad połowę a razem z nią również wszystkie altcoiny.

CEO Coinbase, jednej z największych giełd kryptowalut na świecie, twierdzi, że taka sytuacja to nic nowego i nie ma żadnych powodów do paniki.

Jak widać poniżej na załączonym obrazku który został udostępniony na Twitterze przez Briana Armstronga - CEO Coinbase, obecna sytuacja jest powtórką z przeszłości.

Armstrong uspokaja:

"Gdy pierwszy raz to zobaczysz (spadki - przyp. red.), może się to wydawać straszne, ale dla tych, którzy byli w branży od lat, nie jest to żadna nowość.

Kiedy jest dużo szumu, ludzie są irracjonalnie entuzjastyczni. Kiedy nadchodzi rozpacz, ludzie są irracjonalnie pesymistyczni. Tymczasem rzeczywistość zawsze jest gdzieś pośrodku, bardziej skorelowana z realnym użyciem (liczba transakcji na dzień) niż ceną."

 

Jego zdaniem cykle spadków cen kryptowalut są dobre, ponieważ usuwają z rynku ludzi, którzy są tam ze złych powodów i dają szanse na robienie postępów.

 

 

źródło: businessinsider.com, twitter.com
fot: jp.techcrunch.com

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.